Home / 2021 / Timočanin Mladost 5:1 – Snimak utakmice (Foto & Video)

Timočanin Mladost 5:1 – Snimak utakmice (Foto & Video)

-Nakon prošlonedeljne kiše golova od čak 12 pogodaka koji su završili u mreži  protivničke ekipe Kablova iz susednog Zaječara,  knjaževački Timočanin i danas je na domaćem terenu napunio gostima mrežu.

Timočanin je danas protiv ekipe Mladosti iz Medoševca odneo pobedu od 5:1 (Poluvreme 3 : 1).Utakmica je odigrana u okviru 30 kola Prve Srpske lige Istog.

Ekipa Timočanina popela se za jedno mesto  i sada je na 9 mestu na tabeli.Narednu utakmicu u okviru 31 kola Timočanin u sredu 28.04.2021 godine dočekuje ekipu Vlasine iz Vlasotinca na domaćem terenu.Inače gostujuća ekipa nalazi se na 4.mestu na tabeli.

Početak utamice zakazan je za 16:30 časova na  gradskom stadionu u Knjaževcu.

U nastavku teksta možete pogledati kompletan snimak utakmice sa pratećim fotografijama.