Home / 2022 / Timočanin -Meševo 2:1 (1:0) – Snimak utakmice (Video)

Timočanin -Meševo 2:1 (1:0) – Snimak utakmice (Video)

U premijeri Srpske lige Istok ekipa Meševa je gostovala je u Knjaževcu  ekipi Timočanina.

Odigrana je  prava prvenstvema utakmica sa dosta šansi na obe strane. Domaćin je imao prvu šansu preko Ristića koji je šutirao preko gola. Do kraja poluvremena obe ekipe su imale šanse, domaćin je poveo pred kraj prvog dela igre. Slobodan udarac je izveo Radosavljević a Saša Stojanović je postigao gol za domaćina.

U drugom poluvremenu je domaćin počeo agresivno ovaj put je u prilici bio Miloš Stojanović. Vrlo brzo usledila je kazna za promašaje Timočanina u 49. minutu posle gužve u šesnestercu domaćina najbolje se snašao Luka Petrović i postigao gol za izjednjačenje. U 54. minutu domaćin je izveo dva uzastopna kornera a drugi je iskoristio Sujić i glavom postigao gol za 2:1. Do kraja utakmice obe ekipe su imale prilike ali ih nisu iskoristili.

Timočanin -Meševo 2:1(1:0)

Knjaževac – Stadion Gradski u Knjaževcu. Gledalaca: 300. Sudija: Pavle Grujić (Niš)7. Strelci: S.Stojanović u 45. i Sujić u 54. za Timočanin, a L.Petrović u 49. minutu za Meševo.

Timočanin: Nakić 7, Milojković 7, Baltić 7, S.Stojanović 7,5, Zdravković 7, Sujić 7, B.Nikolić 7,5, Slavković 7 (od 61. U.Nikolić 7), I.Jovanović 7 (od 71. Stojadinović -), Radosavljević 7,5 (od 90. Božić-), Ristić 7 (od 46. M.Stojanović 7).

Meševo: Marković 7, Radovanović 7, Pavlović 7, Zdravković 7, L.Petrović 7 (od 80. Jevtić-), Smiljković 6,5, F.Petrović 7 (od 80. Pendo -), Ristić 6 (od 46. Nikolić 7), Majdevac 6 (od 68. Čolović 6), Savić 6,5, Raičević 6 (od 55. Živić 6).