Home / Knjaževac / Sofija Krstić osvojila treće mesto na teniskom turniru u Ćupriji

Sofija Krstić osvojila treće mesto na teniskom turniru u Ćupriji

Članica TK Magnet ostvarila je odličan rezultat na teniskom turniru u Ćupriji u konkurenciji devojčica do 16 godina.

Prošlog vikenda na terenima Teniskog kluba Slavija održan je turnir iz kalendara Teniskog saveza Srbije “Otvoreno prvenstvo Ćuprije” II kategorije za devojčice do 16 godina.

Sofija Krstić, članica Teniskog kluba Magnet, nastavila je seriju odličnih rezultata ove sezone i u veoma jakoj konkurenciji osvojila treće mesto.

Sofija je u četvrtfinalu pobedila domaću takmičarku Hristinu Petrović koja je u prvom kolu bila bolja od Marije Kukić članice Teniskog kluba Magnet.

U meču za finale, Sofija je poražena od prve nositeljke, kasnije i  pobednice turnira, Jovane Nikolić iz Teniske akademije Živković iz Niša.

Sledeći turnir koji očekuje Sofiju je iz kalendara Tenis Europe ITF federacije “Skoplje OPEN 2019” krajem ovog meseca u Makedoniji.