Home / Knjaževac / Nenad i Sofija vicešampioni turnira u Zaječaru

Nenad i Sofija vicešampioni turnira u Zaječaru

Knjaževački par osvojio je drugo mesto u miks dublu na teniskom turniru koji je u Zaječaru organizovao Euro klub.

U subotu, 3.oktobra, na teniskim terenima u Zaječaru, u organizaciji Teniskog kluba Euro klub, održan je tradiocionalni turnir povodom zatvaranja letnje sezone 2020.

Turnir je okupio veliki broj takmičara iz našeg regiona.Takmičari su se nadmetali u kategorijama singl i miks dubl.

Dubl par iz Knjaževca Sofija Krstić i Nenad Milojković, u veoma jakoj i brojnoj konkurenciji, ostvarili su veliki uspeh i osvojili drugo mesto.Sofija i Nenad su na putu do finala savladali prve nosioce, ali posle velike borbe poraženi su u finalu od para Staša Srbulović / Nenad Petrović iz Bora.

Sofija je postigla takođe veliki uspeh i u singl konkurenciji gde je osvojila treće mesto zajedno sa svojom klupskom drugaricom Marijom Kukić.

Sofija je u veoma uzbudljivom meču za finale poražena u taj brejku rezultatom 13:11 od reprezativke Srbije Staše Srbulović iz Bora, kasnije pobednice turnira. Drugo mesto osvojila je Anja Petrović iz Zaječara.

Od tenisera iz Knjaževca zapažen rezultat ostvario je i Ivan Milosavljević osvojivši drugo mesto u singl konkurenciji.