Home / Vesti iz Srbije / Spisak novih sudija – Zajecar Knjazevac, Bor, Negotin 4 deo

Spisak novih sudija – Zajecar Knjazevac, Bor, Negotin 4 deo

Za sudije Osnovnog suda u Prokuplju biraju se:

1.

ANDREJIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

2.

ĐURIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

3.

ŽUGIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

4.

ILIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KURŠUMLIJI

5.

KONTIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

6.

MILANOVIĆ JELICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KURŠUMLIJI

7.

MILETIĆ SLAVOLJUB

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KURŠUMLIJI

8.

NIKETIĆ IVANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

9.

PETROVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

10.

RADIVOJEVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

11.

RISTIĆ VERICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU


Za sudije Višeg suda u Pirotu biraju se:

1.

ANTIĆ BOJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

2.

GEORGIEV BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

3.

ĐORIĆ OLGICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PIROTU

4.

JOVANOVIĆ BRANIMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DIMITROVGRADU

5.

KOLEV ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DIMITROVGRADU

6.

MANIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

7.

MANIĆ NADEŽDA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

8.

RAJKOVIĆ MARINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU


Za sudije Osnovnog suda u Pirotu biraju se:

1.

VIDANOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

2.

KOSTIĆ DANIJELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

3.

KOSTIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BABUŠNICI

4.

PEJČIĆ ŽAKLINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU


V

PODRUČJE APELACIONOG SUDA U NOVOM SADU


Za sudije Apelacionog suda u Novom Sadu biraju se:

1.

ANDRIJAŠEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

2.

AĆIMOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

VRHOVNOG SUD SRBIJE

3.

BABIĆ DUŠANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

4.

BAJIĆ BRANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

5.

BAJIĆ VERICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

6.

BANČEVIĆ BRANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

7.

BAČIĆ LJUBOMIR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SOM BORU

8.

BAČKALIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

9.

BOGDAN LIČEN MILICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

10.

BOJANIĆ-KERKEZ JELICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

11.

BUDINČEVIĆ JULIJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

12.

VASILIĆ ZDRAVKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

13.

VLAJKOVIĆ-SMUK LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

14.

VOJNOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

15.

VUJASINOVIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU

16.

VUJIĆ VLADIMIR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

17.

VUJIĆ DRAGINJA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

18.

GABRIĆ MARIJA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

19.

GAJIĆ BORIVOJE

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

20.

DANILOVIĆ-STOJKOVIĆ JASMINA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U NOVOM SADU

21.

DEDIĆ MILORAD

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

22.

DRAGAŠ SPOMENKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

23.

ŽEŽELJ JOVANOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

24.

JANJUŠEVIĆ JELICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

25.

JOVANOVIĆ PERSIDA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU

26.

JOVANOVIĆ PETAR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

27.

KECMAN SNEŽANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

28.

KIŠ PETER

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

29.

KNEŽEVIĆ-MANDIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

30.

KOVAČEVIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

31.

KOJIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

32.

KOLARSKI NADA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

33.

LEKOVIĆ SNJEŽANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

34.

MAĐAROV RADOSLAVA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

35.

MALJKOVIĆ BRANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

36.

MILOVANOVIĆ GABRIELA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U SUBOTICI

37.

MOMČILOVIĆ MATILDA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U ZRENJANINUU

38.

NADRLJANSKI SLOBODAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

39.

OSTOJIĆ VESNA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

40.

PERIČIN DUŠKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

41.

RADOSAVLJEVIĆ JAGODA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

42.

TAMAŠ ĐURA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

43.

TERZIĆ DEJAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

44.

TUBIN ČANAK MIRA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

45.

CICMIL LJILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

46.

ŠALIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

47.

ŠTRBAC DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU


Za sudije Višeg suda u Zrenjaninu biraju se:

1.

BAKOŠ ILEŠ

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

2.

VESELINOVIĆ VOJISLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

3.

ZEC GORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

4.

MARTINOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

5.

PARIPOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

6.

PERC BRANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

7.

TATIĆ DIVNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

8.

ČORDAŠ EDIT

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU


Za sudije Osnovnog suda u Zrenjaninu biraju se:

1.

ANKIĆ ZLATOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

2.

AĆIMOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

3.

VIDRIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

4.

ŽIVANKIĆ ZAGORKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

5.

ZEČEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

6.

ZORIĆ-VLAČO MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

7.

KONSTANTINOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

8.

KULJIĆ OLIVERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

9.

LASLO AMALIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

10.

MAĆEŠIĆ ŽARKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

11.

MOMIRSKI LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

12.

NAĐIVAN ZOLTAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

13.

PRIBIŠIĆ ŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

14.

RADAKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

15.

SARIĆ-MEĐO ZORICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZRENJANINU

16.

STANKOV-BABIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

17.

SUDARSKI VERICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

18.

SURLA BRANISLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

19.

TAPAVIČKI PETAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZRENJANINU

20.

TATIĆ DUŠANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

21.

FABIJAN JOŽEF

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

22.

ŠMIT KAROLJ

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU


Za sudije Osnovnog suda u Kikindi biraju se:

1.

AŠLER ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

2.

BARTUL GABRIJELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

3.

BESEDEŠ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVI KNEŽEVCU

4.

VUKAŠINOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

5.

IVETIĆ NATAŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

6.

KONSTANTINOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

7.

KOSOVAC NEVENKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVI KNEŽEVCU

8.

RADOVANOVIĆ RADOJKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

9.

STOJANOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

10.

ĆOPKOV VENCEL DEJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KIKINDI

11.

ČONIĆ DALI BORKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVI KNEŽEVCU


Za sudije Višeg suda Novom Sadu biraju se:

1.

ALIMPIĆ MIROSLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

2.

BATAK STEVANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

3.

DAČIĆ NATAŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

4.

DELIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

5.

DIVNIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

6.

DRECUN ZORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

7.

ĐURAŠKOVIĆ TATJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

8.

ĐURĐIĆ SAVO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

9.

JAMUŠAKOV ZORA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

10.

JANKOVIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

11.

KRSTIN VERA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

12.

KURJAČKI ANKICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

13.

MILIČKOVIĆ MILANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

14.

MITRIĆ VIDOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

15.

NOVAKOVIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

16.

PEJAK-PROKEŠ OLIVERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

17.

POPOVIĆ SVETIMIR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

18.

RODIĆ KNEŽEVIĆ ZLATA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

19.

SIMOVIĆ NENAD

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

20.

SLADOJEVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

21.

TAHIROVIĆ SABAHUDIN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

22.

TOMIĆ JOKIĆ SVETLANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU


Za sudije Osnovnog suda Novom Sadu biraju se:

1.

ALARGIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

2.

ANDRAŠ ŠERFEZE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

3.

BALEŠEVIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

4.

BAŠIĆ BRANISLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TITEL

5.

BLAGOJEVIĆ NEVENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

6.

BULJEVIĆ JADRANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

7.

VEMIĆ DANIJELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

8.

VIGNJEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

9.

VLAŠKALIN GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM BEČEJU

10.

VOJNOVIĆ JELENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

11.

VUJIĆ BOJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

12.

GAVRIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

13.

GAJINOV MILKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

14.

GUTOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

15.

DEBELJAČKI BRANISLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

16.

ĐAČIĆ KOVILJKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

17.

ZEKOVIĆ MARKOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRBASU

18.

KALAJDžIĆ RADE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

19.

KEKIĆ LJUBINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

20.

KESER GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

21.

KESER ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

22.

KOJIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

23.

KRČMAR OLGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

24.

KUŽIĆ VUKICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

25.

LATINOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

26.

LUKIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

27.

MATANIĆ RADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

28.

MEŠTER IREN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BEČEJU

29.

MILEKIĆ ZORA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TITELU

30.

MILIŠIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

31.

MIHAJLOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

32.

NEATNICA DEJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

33.

NEDELJKOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

34.

NOVIĆEVIĆ MIROLJUB

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

35.

NONIN MILENKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

36.

PAVLOV STEVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

37.

PAP BORUIVOJ

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BEČEJU

38.

PETRIĆ ZORKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

39.

PETROVIĆ NEVENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

40.

POPOVIĆ RAJKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

41.

PRICA MARA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

42.

RADOVANOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

43.

RADOVIĆ TAMARA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

44.

RAKOVIĆ SANJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

45.

RODIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

46.

SAMARDžIJA MIODRAG

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

47.

SKANDARSKI MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

48.

STEVANOV IVANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

49.

STREZOSKI KSENIJA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

50.

SUDAR LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

51.

TADIĆ DARKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

52.

TAKAČ-GALFI KLARA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

53.

TRAVAR JOVANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

54.

CAREVIĆ RUŽICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

55.

CVETINOV LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ PALANCI

56.

ČEMAN LJUBINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU

57.

ŠALIPUR MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM SADU


Za sudije Višeg suda u Pančevu biraju se:

1.

VUKOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

2.

LAZAREVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

3.

MAKSIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

4.

MUREŠAN JONEL

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

5.

OGRIZOVIĆ KSENIJA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU

6.

ONDREJ SAHTER

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

7.

SIMONOVIĆ STANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PANČEVU


Za sudije Osnovog suda u Vršcu biraju se:

1.

BOSANAC ŽELJKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

2.

BRANKOV TATJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

3.

GRAHOVAC-PAKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI

4.

ZARKULA BOŽICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI

5.

IVKOVIĆ-BOBIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

6.

KAJEVIĆ GRUBIŠIĆ CVETA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

7.

KRAČUN SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

8.

LAZAREVIĆ-JOVANOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

9.

NIKOLIĆ GORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI

10.

TODOROVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRŠCU

11.

ŠINŽAR VLADIMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BELOJ CRKVI


Za sudije Osnovnog suda u Pančevu biraju se:

1.

ABCI-TADIĆ MONIKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

2.

BARAĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

3.

BLAGOJEVIĆ IVANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

4.

BOGUNOVIĆ NAĐ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

5.

VELIČKOVIĆ BOJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

6.

GUJAŠ LIDIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

7.

GULIĆ RADINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

8.

DRAŽILOV ELVIRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

9.

ĐORĐEVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

10.

IRINEL DALEA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

11.

KORNOVIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

12.

KOSTIĆ MOJSE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

13.

KRSTANOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

14.

KUŽIĆ NATALIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

15.

KUKUČKA PAVEL

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

16.

MAGDU DORINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

17.

MEDIĆ RUŽENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

18.

MILOŠIĆ MILIJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

19.

PETROVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

20.

PETRUŠEVIĆ NELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

21.

RADOVIĆ ANĐA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVINU

22.

RADOJEV ŽIVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

23.

ROMČEV JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

24.

SINĐIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

25.

STANISAVLJEVIĆ NENAD

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOVAČICI

26.

STANOJEVIĆ ANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

27.

STOJAKOV-VUJASINOVIĆ GORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

28.

TODOROV MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

29.

TOMIĆ BAKARA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALIBUNARU

30.

ĆIRIĆ-PINTER VIOLETA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

31.

FILIPOVIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU

32.

HRKALOVIĆ SPOMENKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PANČEVU


Za sudije Višeg suda u Somboru biraju se:

1.

VUJIN RADMILA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

2.

GRUBIĆ JELICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

3.

KNEŽEVIĆ VALENTINA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

4.

LALOVIĆ STANIMIRKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SOMBORU

5.

MIRKOVIĆ BRANISLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U APATINU

6.

MRDAK DOBRILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KULI

7.

PAVKOV POLIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KULI

8.

PEROVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U APATINU


Za sudije Osnovnog suda u Somboru biraju se:

1.

BAJAGIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KULI

2.

BORIĆ RAJKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

3.

BUDANOVIĆ MARINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

4.

BUKVIĆ VERICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

5.

BULATOVIĆ RADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

6.

VOJINOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

7.

VRSAJKOVIĆ HEĐI SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

8.

IBRA BEJADIN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PRIZRENU

9.

KOLOŠNJAJI MARIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

10.

KRLJANOVIĆ RADOJKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KULI

11.

LAZIČIĆ DUŠAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

12.

MEDIĆ VATROSLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U APATINU

13.

MEDURIĆ KALČAN ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

14.

MILIVOJEVIĆ DEJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

15.

NIKOLIĆ VRBAŠKI GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

16.

PASA MELITA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMORU

17.

PEŠIĆ SAŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ODžACIMA

18.

POPOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KULI

19.

SEKULIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

20.

STANOJKOVIĆ MARIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOMBORU

21.

ČUKIĆ RENATA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U APATINU


Za sudije Višeg suda u Sremskoj Mitrovici biraju se:

1.

BURSAĆ IGOR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

2.

GLUŠČEVIĆ SIMOVLJEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

3.

GNJIDIĆ GORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

4.

JOLIĆ MARICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

5.

RADANOVIĆ NIKOLA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

6.

RADULOVIĆ ZAGORKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

7.

ROSIĆ MIODRAG

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

8.

STEVANOVIĆ ZLATICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

9.

ĆULIBRK NADA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI


Za sudije Osnovnog suda u Sremskoj Mitrovici biraju se:

1.

BUGARIN OLIVERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

2.

DRČA OLIVERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

3.

ĐURĐEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

4.

JANKOVIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

5.

JOVANOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

6.

KLIČKOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

7.

KNEŽEVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

8.

MANDIĆ DRAGAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

9.

MARKOVIĆ DRAGINJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

10.

MARČETA LJILJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

11.

MILKOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

12.

MUDRENIĆ NIKOLA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

13.

PETKOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

14.

PETRIĆ LJUBICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠIDU

15.

POZNANOVIĆ LJUBINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

16.

POPOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

17.

PUJIĆ DUŠKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

18.

RADEKIĆ KORICA ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

19.

RADOSAVLJEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

20.

RAĐEVIĆ MILJKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

21.

SAMPOR BOSILJKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

22.

SMAJIĆ NEVENKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠIDU

23.

SOLAREVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

24.

TEŠIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

25.

TINTOR DRAGO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠIDU

26.

TODOROVIĆ NEDELJKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U INĐIJI

27.

TOPALOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI

28.

FRLETA GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U STAROJ PAZOVI

29.

CVEJIĆ MILICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SREMSKOJ MITROVICI


Za sudije Višeg suda u Subotici biraju se:

1.

BOGOSAVLJEV IVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

2.

KNEŽEVIĆ ANTIĆ NADA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

3.

KOJIĆ GORDANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

4.

MOLNAR FERENC

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

5.

PEKEZ-KALINIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

6.

RADIVOJEV MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

7.

RAKIĆ MARIJA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SUBOTICI

8.

STOPARIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI


Za sudije Osnovnog suda u Subotici biraju se:

1.

ANIŠUIĆ ADOR MARIA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

2.

APRO LASLO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

3.

BAČI LAJOŠ

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

4.

BERENJI ERNE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

5.

BOJANIĆ OLGA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

6.

BOŠKOV LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

7.

VIDANOVIĆ SONJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

8.

VUJOVIĆ PAJOVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

9.

GABRIĆ-MALAGURSKI MARIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

10.

ĐORĐEVIĆ ŽUŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

11.

ERDEG NAĐ ŽUŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KANJIŽI

12.

ESEŠ VALERIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ADI

13.

ŽIVKOVIĆ TATJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

14.

ZELIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

15.

JOSIĆ-GERGIĆ MELINDA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

16.

KNEŽEVIĆ KRSTO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

17.

LAUŠEV-PRĆIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

18.

LEČIĆ KORINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

19.

MIJANOVIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

20.

MILJKOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

21.

NAĐBALI JOŽEF

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

22.

PETRIK-POPOVIĆ JELENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

23.

RADONJIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

24.

SEL ČONKA ILONA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

25.

STJEPANOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

26.

STOJANČEVIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

27.

TILGER ČILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

28.

TRAJKOVIĆ TAMARA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

29.

TUMBAS ROZALIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

30.

UŠUMOVIĆ SANJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAČKOJ TOPOLI

31.

HIREŠ IVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SENTI

32.

ČOKORILO BOJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI

33.

ŠOK LAJOŠ

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SUBOTICI


VI

UPRAVNI SUD


Za sudije Višeg suda upravnog suda biraju se:

1.

ANDRIĆ OBRAD

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

2.

ARANĐELOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

3.

BOJOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

4.

GUDURAŠ SUZANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

5.

DINIĆ NIKOLA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

6.

ĐUKANOVIĆ ŽIVANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

7.

ĐURANOVIĆ STEVO

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

8.

ĐURIČIĆ OLGA

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

9.

IVANOVIĆ JELENA

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

10.

INJAC JADRANKA

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

11.

KITANOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

12.

MAKSIMOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

13.

MARINKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

14.

MARJANOVIĆ DUŠANKA

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

15.

MEDVED TOMISLAV

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

16.

MILOJČIĆ NEVENA

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

17.

PETROVIĆ LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

18.

POPOVIĆ ZOJA

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

19.

SIMIĆ DESA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

20.

SUKNOVIĆ-BOJADžIJA GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KULA

21.

TAMBURKOVSKI-BAKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU

22.

CVETKOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM SADU

23.

DžAKULA GORDANA

SUDIJA

VRHOVNOG SUDA SRBIJE

24.

ŠKORIĆ ŽELJKO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU


VII

PRIVREDNI APELACIONI SUD


Za sudije Privrednog apelacionog suda biraju se:

1.

AJNŠPILER POPOVIĆ GORDANA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

2.

VIDENOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

3.

VILDOVIĆ-ŽIVKOVIĆ JELENA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

4.

VUKAŠINOVIĆ NEVEN

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

5.

VUČIĆEVIĆ DRAGOSLAVA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

6.

GORAVICA BRANISLAVA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

7.

DIMITRIĆ ZLATAN

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

8.

ILIĆ DUŠKA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U ČAČKU

9.

JANKOVIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

10.

JOVANOVIĆ ĐORĐE

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U KRALJEVU

11.

LAKIĆEVIĆ MILICA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

12.

LEKIĆ LJILJANA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

13.

MARKOVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

14.

MATKOVIĆ SMILJKA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

15.

MATKOVIĆ STEFANOVIĆ TATJANA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

16.

MILOVANOVIĆ TRAILOVIĆ MILICA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

17.

MILJUŠ MARTINOVIĆ BOJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

18.

MINIĆ RADMILA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

19.

NIKOLIĆ MIROSLAV

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U PANČEVU

20.

NOVČIĆ SNEŽANA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

21.

PAVLOVIĆ IVANA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

22.

SAVIĆ GORAN

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

23.

STAMENKOVIĆ JASMINA

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

24.

STANIĆ BRANKO

SUDIJA

VIŠEG TRGOVINSKOG SUDA

25.

TOMIĆ MARINA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU


VIII

PRIVREDNI SUDOVI


Za sudije Privrednog suda u Beogradu biraju se:

1.

ARANĐELOVIĆ GORDANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

2.

BANJALUČKIĆ RUŽICA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

3.

BRATIĆ LEJLA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

4.

BROZOVIĆ JASNA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

5.

VLAISAVLJEVIĆ TATJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

6.

VUKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

7.

VULEVIĆ VESNA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

8.

DOBRIJEVIĆ JADRANKA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

9.

DRAGOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

10.

ĐORĐEVIĆ MILA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

11.

ŽIVKOVIĆ MAJA

SUDIJA

DRUGOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

12.

IKONIĆ MILIVOJE

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

13.

JOVANOVIĆ JELENA

SUDIJA

ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

14.

JOVANOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

15.

JOKANOVIĆ VLADIMIR

SUDIJA

ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

16.

KASTRATOVIĆ MIRA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

17.

KESEROVIĆ MIRJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

18.

KOVAČEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

19.

MEANDžIJA BRANKICA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

20.

MILIĆEVIĆ LEPOSAVA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

21.

MILOVANOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

22.

MISAILOVIĆ MILEVA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

23.

MUJAGIĆ LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

24.

PAVLOVIĆ – GLAVONIĆ LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

25.

PEJIĆ-KORDIĆ NATALIJA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

26.

PETROVIĆ MARIJA ELIZABETA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

27.

POPOVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

28.

RATKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

ČETVRTOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

29.

STANOJEVIĆ JASMINA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

30.

SUBOTIĆ BILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

31.

SUBOTIĆ LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

32.

TEŠIĆ VERA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

33.

TODOROVIĆ VESNA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

34.

TRNINIĆ MIRJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

35.

TUCAKOV ZORICA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

36.

ĆALIĆ LJILJANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

37.

ČEBEDžIĆ-TORBICA VESNA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U BEOGRADU

-nastavak

Leave a Reply

x

Check Also

Obuka za sticanje licence profesionalnog upravnika zgrada

Privredna komora Srbije, u skladu sa Zakonom o stanovanju i održavanju zgrada ...