Home / Vesti iz Srbije / Spisak novih sudija – Zajecar Knjazevac, Bor, Negotin 3 deo

Spisak novih sudija – Zajecar Knjazevac, Bor, Negotin 3 deo

Za sudije Višeg suda u Kragujevcu biraju se:

1.

ARNAUT GROZDA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

2.

VELJOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

3.

VILOTIJEVIĆ JELENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

4.

GRUJOVIĆ SUZANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

5.

ĐURIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

6.

ŽUNIĆ BORIVOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLI

7.

JEVTIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

8.

PETKOVIĆ MARIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

9.

RISTIĆ ĐORĐE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

10.

SPASIĆ ANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLI


Za sudije Osnovnog suda u Kragujevcu biraju se:

1.

BABOVIĆ VASIĆ AMELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BATOČINI

2.

BATAVELJIĆ VUČKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BATOČINI

3.

BOŽIĆ ŽIVANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

4.

BOŽOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

5.

VASILJEVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

6.

GREBOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

7.

ŽIVKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

8.

IGNJATOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

9.

JEREMIĆ MILIJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLI

10.

JOVANOVIĆ ANGELINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

11.

JOVANOVIĆ ZLATKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

12.

LEPOJEVIĆ MIROSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BATOČINI

13.

LJAMIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UROŠEVAC

14.

MARKOVIĆ PREDRAG

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

15.

MARKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

16.

MEKIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PEĆI

17.

MESAROVIĆ MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TOPOLA

18.

MILOŠEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

19.

MILUTINOVIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

20.

NIKOLIĆ RADMILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

21.

NOVAKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

22.

PAVLOVIĆ-NEDELJKOVIĆ TANJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

23.

PETROVIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U U RAČI

24.

POPOVIĆ ZVEZDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

25.

RADAKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIŠTINI

26.

SVORCAN GLIGOR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

27.

STANKOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

28.

STEVANOVIĆ ŽARKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

29.

STEVOVIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

30.

STEFANOVIĆ LABAN DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARANĐELOVCU

31.

ĆORALIĆ GORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RAČI

32.

FROKU MILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU


Za sudije Višeg suda u Kruševcu biraju se:

1.

VUKOJEVIĆ LJUBICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

2.

DAMNJANOVIĆ RADMILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

3.

ZDRAVKOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

4.

MAKSIMOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

5.

MARKOVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

6.

PETROVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

7.

PRAVDIĆ DOBRILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU


Za sudije Osnovnog suda u Kruševcu biraju se:

1.

ANDREJIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

2.

BAČEVIĆ RADICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

3.

BEKRIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

4.

BIĆANIN ŽIVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

5.

BIĆANIN RUŽICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

6.

BORISAVLJEVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

7.

VUJOVIĆ RADOMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

8.

IVANOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

9.

IGNJATOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

10.

JOVANOVIĆ GORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

11.

LAZAREVIĆ DOBRIVOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BRUS

12.

MILADINOVIĆ ELEONORA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

13.

MILOSAVLJEVIĆ VIOLETA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

14.

MILJKOVIĆ DRAGIŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GNJILANU

15.

MIHAJLOVIĆ DANICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BRUS

16.

PAVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

17.

PETRIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

18.

RADENKOVIĆ RADOJKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSANDROVCU

19.

RAKONJAC RADOJKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

20.

SAVKOVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

21.

STANKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BRUSU

22.

STANČEV MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

23.

FRANGEŠ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

24.

CAKIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU


Za sudije Višeg suda u Kraljevu biraju se:

1.

BAŽALAC RADOJKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

2.

BALŠIĆ NEVENKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

3.

VUJANAC ZLATA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

4.

DAVIDOVIĆ MILAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

5.

KOSTIĆ VEROSLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

6.

MLADENOVIĆ CMILJKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

7.

PANČIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

8.

RADOMIROVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU


Za sudije Osnovnog suda u Kraljevu biraju se:

1.

BOŽIĆ ŽIVANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKI

2.

GRKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

3.

DOBIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRNJAČKOJ BANJI

4.

DUGALIĆ LIDIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKA

5.

ĐORĐEVIĆ ZLATA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

6.

ĐUKIĆ SRĐAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

7.

JOVANOVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

8.

JOVANOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

9.

MILETIĆ MARKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TRSTENIKU

10.

MILIĆEVIĆ IVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKI

11.

MILOVANOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

12.

MIŠKOVIĆ VIOLETA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

13.

PETROVIĆ RADOSAVLJEVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRNJAČKOJ BANJI

14.

STANIŠIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

15.

STEFANOVIĆ SILVANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

16.

TMUŠIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

17.

TOPALOVIĆ SREĆKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RAŠKI


Za sudije Višeg suda u Novom Pazaru biraju se:

1.

BIBIĆ ADIL

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

2.

VUJOVIĆ MIROLJUB

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

3.

GAŠANIN DERVIŠ

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SJENICI

4.

KADRIĆ SAFET

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

5.

RADISAVLJEVIĆ DRAGIŠA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

6.

TRIPKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

7.

HODžIĆ FIKRETA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

8.

HUBIĆ ĆAMIL

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU


Za sudije Osnovnog suda u Novom Pazaru biraju se:

1.

ADEMOVIĆ REDžEP

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TUTINU

2.

VELJOVIĆ VINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TUTINU

3.

DEDEIĆ ELVIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

4.

IBROVIĆ AHMEDIN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

5.

KALAČ ŠEFKIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

6.

MARINOVIĆ MIRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

7.

MADžOVIĆ IBRAHIM

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

8.

PEJČINOVIĆ ANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

9.

SMAJOVIĆ VEJSIL

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SJENICI

10.

SREDOJEVIĆ DRAGIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SJENICI

11.

TOŠOVIĆ RANKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOM PAZARU

12.

HAĐIĆ ŠEMSO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U TUTINU


Za sudije Višeg suda u Čačku biraju se:

1.

VUČIĆEVIĆ ACO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

2.

ZELENKA SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

3.

LAPČEVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

4.

MILOVANOVIĆ BRANKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

5.

PAUNOVIĆ BOGOLJUB

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

6.

PEŠIĆ BOJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

7.

ROSIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

8.

TOŠIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU


Za sudije Osnovnog suda u Čačku biraju se:

1.

ANIČIĆ RADIVOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

2.

ĐUROVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

3.

ZARIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

4.

JESTROVIĆ IRENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

5.

KANDIĆ TATJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

6.

KOSTIĆ VERICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GUČI

7.

KRUNIĆ TASEVSKI SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

8.

LAZOVIĆ NATAŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

9.

LJUTIĆ DUŠAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

10.

MARKOVIĆ DARKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

11.

MARKOVIĆ MARIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

12.

MITROVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

13.

NOVAKOVIĆ BISERKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

14.

OBRADOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

15.

PAVLOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

16.

PAVLOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

17.

PETROVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

18.

PETROVIĆ SANJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

19.

RAJKOVIĆ MILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GUČI

20.

RAJČEVIĆ BOJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

21.

SRETENOVIĆ IVANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

22.

ĆIRIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

23.

FILIPOVIĆ VLADAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAČKU

24.

ŠUTIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU


Za sudije Višeg suda u Užicu biraju se:

1.

ZEČEVIĆ RADENKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

2.

MASAL LJUBINKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

3.

MILINKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

4.

MIĆUNOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

5.

NINKOVIĆ RADMILA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

6.

PANTELIĆ VERICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

7.

RAJIĆ RADMILA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

8.

TOMOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARILJU


Za sudije Osnovnog suda u Požegi biraju se:

1.

BJELOGRLIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

2.

GLINTIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

3.

DIMITRIJEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

4.

ĐURIĆ LJUBIŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

5.

JEVERIČIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

6.

MAKSIMOVIĆ TIHOMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

7.

MILIVOJEVIĆ LJUBICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSJERIĆU

8.

MITROVIĆ STOJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

9.

MIĆIĆ MIRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

10.

NIKOLIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSJERIĆU

11.

PANTOVIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

12.

PERIŠIĆ MIROSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARILJU

13.

PETROVIĆ LJUBINKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ARILJU


Za sudije Osnovnog suda u Prijepolju biraju se:

1.

BEZAREVIĆ MILETA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

2.

VASILJEVIĆ MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

3.

KRKOVIĆ SONJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

4.

MARINKOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

5.

PANTOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

6.

PETRIĆ ZORKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

7.

SALIHBEGOVIĆ HARIS

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIBOJU

8.

STANIĆ JELICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIBOJU


Za sudije Osnovnog suda u Užicu biraju se:

1.

VESOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAJETINA

2.

VLAHOVIĆ DEJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAJINOJ BAŠTI

3.

DANILOVIĆ VIDOSAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

4.

ĐOKOVIĆ LAZO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NOVOJ VAROŠI

5.

ZOTOVIĆ VIŠESLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

6.

JANKOVIĆ BRANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

7.

JEREMIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ČAJETINA

8.

MILOVANOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAJINOJ BAŠTI

9.

MIĆIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

10.

PAVLOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

11.

PETAKOVIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

12.

PETRIĆ RUŽICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

13.

POPOVIĆ SLOVENKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UŽICU

14.

SIMIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BAJINOJ BAŠTI

15.

SIMIĆ MIRA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U UŽICU


I V

PODRUČJE APELACIONOG SUDA U NIŠU


Za sudije Apelacionog suda u Nišu biraju se:

1.

ANDREJEVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

2.

BANKOVIĆ RANKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

3.

BOGDANOVIĆ VLADISLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

4.

VUKAS VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

5.

DINIĆ RANKO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

6.

ĐORĐEVIĆ ZORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

7.

ĐORĐEVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PIROTU

8.

ĐURIČKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARU

9.

ŽIVADINOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

10.

IGNJATOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U LESKOVCU

11.

JOVANOVIĆ JELENA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

12.

JOVANOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PIROTU

13.

KRSTIĆ BRATISLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

14.

LJUBIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

15.

MANIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

16.

MARJANOVIĆ MIODRAG

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U ZAJEČARU

17.

MILOVANOVIĆ MIROSLAVA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

18.

MILOJEVIĆ LJUBIŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

19.

MILOŠEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

20.

MILJKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUŠEVCU

21.

MITIĆ GORANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

22.

NIKOLIĆ DANIJELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

23.

PAVLOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

24.

POPOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

25.

RAĐENOVIĆ IVANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

26.

RISTIĆ TANJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

27.

SPASIĆ OLGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKU

28.

STEVANOVIĆ VESNA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

29.

STEFANOVIĆ NOVICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

30.

STOJANOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

31.

STOJILKOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

32.

CVETKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

33.

COLIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU


Za sudije Višeg suda u Vranju biraju se:

1.

ALEKSANDRIĆ SAŠKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

2.

ILIĆ MARKOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

3.

KITANOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VRANJU

4.

MIHAJLOVIĆ STANIŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

5.

MIHAJLOVIĆ TATJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

6.

RISTIĆ MIROSLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

7.

STAMENKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

8.

ČOVIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU


Za sudije Osnovnog suda u Vranju biraju se:

1.

ANTIĆ GORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SURDULICI

2.

GENOV SLAVČO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

3.

ĐORĐEVIĆ ANKICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

4.

ZAFIROVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

5.

JANEV DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

6.

KAČENKOV STANIŠUA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

7.

KOSTADINOV BORIS

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

8.

MARKOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

9.

MAHMUDI MESUD

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU

10.

MIĆOVIĆ VLADAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

11.

MIHAJLOVIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

12.

MLADENOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

13.

MUSTAFI ILJAZ

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

14.

PEŠIĆ DESANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

15.

SIMIĆ SVETOZAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU

16.

STANKOVIĆ DARINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

17.

STANOJEVIĆ GORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

18.

STOJILJKOVIĆ SINIŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

19.

STOJIČIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

20.

FEJZULAHU HISEN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU

21.

ŠAĆIRI HAKI

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PREŠEVU


Za sudije Višeg suda u Kosovskoj Mitrovici biraju se:

1.

ARSIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VITINI

2.

VLAŠKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

3.

IVANOVIĆ MIROSLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

4.

KABAŠIĆ NIKOLA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VUČITRNU

5.

NIKOLIĆ MLADEN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U GNJILANU

6.

PETROVIĆ TOMISLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIŠTINI

7.

RAKIĆ MIRKO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

8.

TRIFUNOVIĆ DRAGOJLO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEPOSAVIĆU


Za sudije Osnovnog suda u Kosovskoj Mitrovici biraju se:

1.

ANĐELKOVIĆ VIDOSAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ KAMENICI

2.

ANTIĆ MILORAD

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GNJILANU

3.

BAKIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIZRENU

4.

VUJISIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VUČITRNU

5.

VUKAŠINOVIĆ ZLATICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEPOSAVIĆU

6.

ILIĆ RODOLJUB

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

7.

JAKOVLJEVIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

8.

KRIVOKAPIĆ JELENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

9.

MARKOVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

10.

MILOSAVLJEVIĆ MILUTIN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

11.

PAVLOVIĆ JOVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VUČITRNU

12.

STANIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOSOVSKOJ MITROVICI

13.

TRBOLJEVAC BOJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEPOSAVIĆU

14.

ŠAIPI BERSIM

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIZRENU


Za sudije Višeg suda u Leskovcu biraju se:

1.

ALEKSIĆ MILOMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

2.

GOJKOVIĆ RADOMIR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PEĆI

3.

KOSTIĆ BISERKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U LESKOVCU

4.

MITROVIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

5.

NEŠIĆ ŽIKICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

6.

PETROVIĆ MIHAJLO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U LESKOVCU

7.

STANOJEVIĆ GORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU


Za sudije Osnovnog suda u Leskovcu biraju se:

1.

ARSIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

2.

BAŠOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

3.

VUKADINOVIĆ OLGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

4.

DOBRIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

5.

IGRIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

6.

ILIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

7.

JOVANOVIĆ MOMČILO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

8.

LAZIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

9.

MARINKOVIĆ SMILJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

10.

MARKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

11.

MARKOVIĆ OLGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

12.

MILEUSNIĆ MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

13.

MILOŠEVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLASOTINCU

14.

PRVULOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

15.

RANĐELOVIĆ MIRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

16.

SMILJKOVIĆ MARINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

17.

STANKOVIĆ BLAGOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

18.

STOJANOVIĆ GORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

19.

TODOROVIĆ SAVKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

20.

CAKIĆ NADA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

21.

CVETKOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LESKOVCU

22.

CVETKOVIĆ RADOVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU


Za sudije Višeg suda u Nišu biraju se:

1.

BOŠKOVIĆ SAŠA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

2.

BULATOVIĆ IVAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

3.

VUJOŠEVIĆ STOJANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

4.

DRAŠKOVIĆ MIRKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

5.

DUJAKOVIĆ SAŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

6.

ĐUKIĆ MARINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

7.

ŽIKIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

8.

JANKOVIĆ DIJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

9.

JOVANOVIĆ GROZDANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

10.

JOVANOVIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

11.

JOVOVIĆ JASMINA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

12.

KRSTIĆ ZORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NIŠU

13.

MILIĆEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOKOBANJI

14.

MITROVSKI JADRANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

15.

PETROVIĆ MILJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

16.

TEODOSIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

17.

TRAJKOVIĆ TOMISLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU


Za sudije Osnovnog suda u Nišu biraju se:

1.

ALEKSIĆ NELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVRLJIGU

2.

ANTANASKOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

3.

BOGOSAVLJEVIĆ RANKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

4.

BOŽOVIĆ DANIJELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

5.

VELIČKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

6.

GOLUBOVIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

7.

ŽIVKOVIĆ BOSICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

8.

IGIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

9.

JOVANOVIĆ NADICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

10.

KRSTIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

11.

KRSTIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

12.

MILOJKOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

13.

MINČIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

14.

MITIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SURDULICI

15.

MOJAŠEVIĆ KRSTIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

16.

NIKOLIĆ LJUBICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

17.

NOVAKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

18.

OBRADOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

19.

PAVIĆ BOJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

20.

PAVLOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

21.

PAPOVIĆ OLGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LEBANU

22.

PEROVIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKU

23.

PETROVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BRUSU

24.

PRŽIĆ NIKOLA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

25.

RADOVIĆ DANIELA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

26.

RAKIĆ TAMARA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

27.

SAVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

28.

SAVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVRLJIGU

29.

SIMONOVIĆ VLADICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

30.

SIMONOVIĆ-STOJANOVIĆ SONJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

31.

SINGURILOVIĆ MIROSLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

32.

SOKOLOVIĆ IVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

33.

SPASIĆ GORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLADIČINOM HANU

34.

STAMENKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

35.

STAMENKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

36.

STANKOVIĆ DARINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VRANJU

37.

STEFANOVA MIRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOSILEGRADU

38.

STEFANOVIĆ BLAGOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

39.

TODOROVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

40.

FILIPOVIĆ RADOMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ALEKSINCU

41.

FOLIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NIŠU

42.

CVETKOVIĆ PREDRAG

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BUJANOVCU

43.

ČOLIĆ TRAJKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU


Za sudije Višeg suda u Prokuplju biraju se:

1.

BULATOVIĆ MIROSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

2.

JOVANOVIĆ RUŽICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PROKUPLJU

3.

LAZOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

4.

OBRADOVIĆ MILOMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

5.

PREKIĆ VERICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U PROKUPLJU

6.

STOJANOVIĆ MALIŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PROKUPLJU

nastavak


x

Check Also

Počinje likovni konkurs Evropskog PROGRESa za 2018. godinu

Razvojni program Evropski PROGRES otvorio je danas nagradni likovni konkurs za učenike ...