Home / Vesti iz Srbije / Spisak novih sudija – Zajecar Knjazevac, Bor, Negotin 2 deo

Spisak novih sudija – Zajecar Knjazevac, Bor, Negotin 2 deo

Za sudije Drugog osnovnog suda u Beogradu biraju se:

1.

BAJIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

2.

BILOŠ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

3.

BOJANOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

4.

BRKIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

5.

ŽIVANOVIĆ MILOJKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

6.

JEVTOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

7.

KOVAČEVIĆ LJUBIVOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

8.

MIROSAVIĆ VLADIMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

9.

MIHAILOVIĆ MILKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

10.

MIČIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

11.

PAVLOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

12.

PANTELIĆ IVANOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

13.

PETROVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

14.

RADENKOVIĆ MARINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOPOTU

15.

RADOSAVLJEVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MLADENOVCU

16.

RADOSAVLJEVIĆ BRANKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

17.

RAŠČANIN MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

18.

SAVIĆ-DERETIĆ SVETLANA

SUDIJA

PETOG OPŠTINSKOG SUDA U BEOGRADU

19.

SREĆKOVIĆ NEVENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

20.

STEVANOVIĆ-IGNJATOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOPOTU

21.

STOJANOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAZAREVCU

22.

TOMIĆ IVANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU

23.

UROŠEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOPOTU

24.

ŠOŠKIĆ BEBA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OBRENOVCU


Za sudije Višeg suda u Valjevu biraju se:

1.

BRANKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

2.

ŽIVIĆ NADA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

3.

LALOVIĆ LEPA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

4.

MARIĆ VELJKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

5.

SAVIĆ BILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

6.

TERZIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

7.

HERCEG VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

8.

DžUNIĆ BRANISLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU


Za sudije Osnovnog suda u Valjevu biraju se:

1.

VASILJEVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

2.

DIMITRIJEVIĆ DRAGOMIR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UB

3.

DRPIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

4.

ŽIVKOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

5.

JAZAREVIĆ-ZRNZEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

6.

JEVTIĆ ANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

7.

JEVTIĆ PREDRAG

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

8.

JOVANOVIĆ RADIVOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

9.

JOKSIMOVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

10.

KARAĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

11.

KOJIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LJIGU

12.

KUZNECOV NATAŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

13.

LAZAREVIĆ GORDANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U VALJEVU

14.

LAZIĆ MILKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U UBU

15.

LALOVIĆ VOJISLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

16.

MARKOVIĆ BRANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

17.

MIRKOVIĆ NIKOLA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MIONICI

18.

NIKOLIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

19.

PAVLOVIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

20.

PAVLOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

21.

POPOVIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

22.

RADISAVLJEVIĆ GORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LJIG

23.

RADOJEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LJIG

24.

RADOJIČIĆ DRAGOLJUB

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MIONICA

25.

RANKOVIĆ JELENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

26.

RISTIVOJEVIĆ IVANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U OSEČINI

27.

STEFANOVIĆ MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LAJKOVCU

28.

STOJANOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

29.

TADIĆ-PETROVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU

30.

DžOKOVIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VALJEVU


Za sudije Višeg suda u Zaječaru biraju se:

1.

ANDREJEVIĆ ILIĆ SANJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

2.

BOGDANOVIĆ IVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

3.

JOCIĆ DRAGICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARU

4.

KRSTIĆ-MILOSAVLJEVIĆ IRENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

5.

LAZIĆ SLOBODANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU

6.

MILOŠEVIĆ VERA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU

7.

NIKOLIĆ SVETLANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU

8.

STANOJEVIĆ LJUBINKO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ZAJEČARUU


Za sudije Osnovnog suda u Boru biraju se:

1.

ANIČIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BORU

2.

ĐORĐEVIĆ BOJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BORU

3.

ISAKOV JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BORU

4.

MARKOVIĆ MILANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BORU

5.

NEŠKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BORU

6.

STEFANOVIĆ JASMINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BORU

7.

STOJANOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BORU


Za sudije Osnovnog suda u Zaječaru biraju se:

1.

ŽIVADINOVIĆ ANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

2.

MANIĆ ELEONORA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOKOBANJI

3.

MILIDRAGOVIĆ BRANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

4.

MOMIROVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

5.

NEDOVIĆ DIMITRIJEVIĆ ŽAKLINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

6.

NIKOLIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SOKOBANJI

7.

NIČIĆ MILOMIRKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

8.

PAVLOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

9.

PAVLOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

10.

PANIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

11.

PAUNOVIĆ LIDIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

12.

RISTIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KNJAŽEVCU

13.

SOJČIĆ PAUNOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

14.

STANISAVLJEVIĆ LJUBINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU

15.

CVETKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ZAJEČARUU

16.

ČOLIĆ TRAJKOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOLJEVCU


Za sudije Višeg suda u Negotinu biraju se:

1.

ĐURIĆ VERICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NEGOTINU

2.

ZARIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

3.

MARKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NEGOTINU

4.

MILOJKOVIĆ TOMISLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

5.

MILOSAVLJEVIĆ BRATISLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NEGOTINU

6.

NIKIĆ LJUBICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

7.

SINGURILOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

8.

CARANOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU


Za sudije Osnovnog suda u Negotinu biraju se:

1.

BAĐIĆ STAMENKOV SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

2.

DAMNJANOVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

3.

MILENTIJEVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKUU

4.

MILOJKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

5.

MOGOŠ ŽIVKOVIĆ JULIJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

6.

NIKOLIĆ MILENIJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

7.

PACIĆ BISERKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

8.

PEJKIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

9.

PRVULOVIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

10.

STOJANOVIĆ SRĐAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

11.

TOMIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU

12.

ČEČULOVIĆ MONIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U NEGOTINU


Za sudije Višeg suda u Požarevcu biraju se:

1.

ARIZANOVIĆ MILICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU

2.

VUKOVIĆ VESNA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU

3.

VUČIĆEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

4.

MITROVIĆ JOVICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU

5.

SAVIĆ SVETLANA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U POŽAREVCU

6.

SAVOVIĆ BRANISLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

7.

SKENDERI JUGOSLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U POŽAREVCU


Za sudije Osnovnog suda u Požarevcu biraju se:

1.

BOŠKOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

2.

VIDOJKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

3.

DINIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

4.

ĐORĐEVIĆ NEVENKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

5.

ŽIVKOVIĆ DOBRICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

6.

JANKOVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŽABARI

7.

JEVREMOVIĆ TODOROVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

8.

JOVANOVIĆ SONJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

9.

JORGOVANOVIĆ DARINKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

10.

KUZMIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

11.

LUKIĆ MIROSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

12.

LJUBIĆ MILIJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

13.

MILOSAVLJEVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

14.

MILOŠEVIĆ RANKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

15.

MITROVIĆ BOŠKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

16.

NEDELJKOVIĆ MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

17.

NIKOLIĆ ŽIVADIKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

18.

OBRADOVIĆ ŽIVADIN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŽABARI

19.

PANTIĆ OLIVERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KUČEVO

20.

PAUNOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KUČEVO

21.

PERIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

22.

POPOVIĆ MOMČILO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU

23.

RAJEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

24.

RAJIĆ STANOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

25.

SIMEONOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŽAGUBICI

26.

STANKOVIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KUČEVU

27.

STEVANOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŽABARI

28.

STOJANOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

29.

STUPAR DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽAREVCU

30.

TADIĆ NENAD

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOM GRADIŠTU

31.

FILIPOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PETROVCU


Za sudije Višeg suda u Smederevu biraju se:

1.

BOJKOVIĆ SLAĐANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU

2.

KOVAČEVIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

3.

LUKIĆ PREDRAG

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU

4.

MILANOVIĆ DRAGOSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

5.

MLADENOVIĆ GORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U MAJDANPEKUU

6.

OBRADOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU

7.

POPOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

8.

ŠAKIĆ MIRKO

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U SMEDEREVU


Za sudije Osnovnog suda u Smederevu biraju se:

1.

DAVIDOVIĆ DOSTANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

2.

DOBRIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

3.

ĐORĐEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

4.

ĐORĐEVIĆ DEJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

5.

ŽIŽIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

6.

IGNJATOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

7.

ILIĆ MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

8.

JEFTIĆ MILICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

9.

JOCOVIĆ ALEKSANDAR

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

10.

KRSTAJIĆ DRAGOSLAVA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

11.

MILENKOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

12.

MUSTAČEVIĆ JEVTOVIĆ TATJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

13.

NIKODIJEVIĆ ANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

14.

NIKOLIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

15.

PAVEŠKOVIĆ RENATA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

16.

PETROVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

17.

RAJIĆ MIHAILO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

18.

ROGAN DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

19.

RUSALIĆ DEJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VELIKOJ PLANI

20.

SAVIĆ VERKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVSKOJ PALANKI

21.

STANKOVIĆ-BLAGOJEVIĆ JELENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU

22.

TODOROVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SMEDEREVU


Za sudije Višeg suda u Šapcu biraju se:

1.

ARLOV VESNA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

2.

VELISAVLJEVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

3.

ŽIVANOVIĆ MILANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLADIMIRCIMA

4.

KNEŽEVIĆ SAŠA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

5.

KOVAČEVIĆ JASNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U RUMI

6.

LAZIĆ ŽIVADIN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

7.

MIJAILOVIĆ VUKOVIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

8.

PETROVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI


Za sudije Osnovnog suda u Loznici biraju se:

1.

ALEKSIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

2.

ALEKSIĆ MIROSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

3.

BABIĆ BRANKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

4.

VASIĆ MILENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

5.

GRUJIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

6.

JANKOVIĆ MIODRAG

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

7.

MILOJKOVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

8.

MIRKOVSKI ANDREJ

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LJUBOVIJI

9.

MIĆANOVIĆ SLOBODAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUPNJU

10.

NIKOLIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

11.

PERIĆ LJILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

12.

PUDAR DANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LOZNICI

13.

TODOROVIĆ DUBRAVKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LJUBOVIJI

14.

CVETINOVIĆ ZORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRUPNJU


Za sudije Osnovnog suda u Šapcu biraju se:

1.

DRAŽIĆ RADENKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

2.

ZARIJEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOGATIĆU

3.

ILIĆ TATJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

4.

ISAKOVIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

5.

JAKOVLJEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

6.

LAZIĆ IVANOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ŠAPCU

7.

LUKIĆ ŽIVOSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

8.

MARKOVIĆ SANJA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VLADIMIRCIMA

9.

MAŠIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

10.

MIJATOVIĆ RADENKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U BOGATIĆU

11.

MITROVIĆ IVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

12.

RELJANOVIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

13.

RUŽIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

14.

SAVIĆ DRAGOSLAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

15.

SAVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOCELJEVI

16.

STANIĆEVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOCELJEVI

17.

TODOROVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KOCELJEVI

18.

ĆETKOVIĆ RADOSAV

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU

19.

FILIPOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U LJUBOVIJI

20.

ŠUŠNJEVIĆ RADIVOJE

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ŠAPCU


I I I

PODRUČJE APELACIONOG SUDA U KRAGUJEVCU


Za sudije Apelacionog suda u Kragujevcu biraju se:

1.

BLANUŠA ALEKSANDAR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

2.

BOJOVIĆ OLIVERA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

3.

BOŠKOVIĆ KATARINA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

4.

BRANKOVIĆ SVETLANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

5.

VELJOVIĆ ESAD

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PRIJEPOLJU

6.

VIDANOVIĆ SUZANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

7.

VIDIĆ NADEŽDA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

8.

VOJINOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

9.

VUJIČIĆ BOŽIDAR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

10.

VUKANOVIĆ JASMINKA

SUDIJA

TRGOVINSKOG SUDA U UŽICU

11.

VUKOVIĆ LJUBODRAG

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

12.

DAMJANOVIĆ DUBRAVKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

13.

DIMITRIJEVIĆ VESNA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

14.

DRAŽOVIĆ DUŠAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U GORNJEM MILANOVCU

15.

DROBNJAK DRAGIJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

16.

ĐURĐEVIĆ RUŽICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

17.

ILIĆ MARINA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

18.

JANIĆIJEVIĆ MILORAD

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

19.

JEZDIĆ OBREN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

20.

KOVAČEVIĆ SNEŽANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

21.

KOSTIĆ DRAGICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

22.

LEKOVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

23.

MILENKOVIĆ MILEVKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

24.

MILORADOVIĆ SIMONIDA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

25.

MIŠIĆ TATJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

26.

NESTOROVIĆ ZLATA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

27.

NIKOLIĆ BILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

28.

NIKOLIĆ RADOVANKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

29.

PAVLOVIĆ MILOŠ

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

30.

PAVLOVIĆ SONJA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

31.

PEKOVIĆ OLGA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

32.

PETROVIĆ DRAGICA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

33.

PETROVIĆ RADOSLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

34.

POPOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

35.

RADISAVLJEVIĆ DRAGIŠA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

36.

RADULOVIĆ RADMILA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRUŠEVCU

37.

RISTIĆ SMILJANA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRALJEVU

38.

SIMOVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRAGUJEVCU

39.

SPARIĆ RADOMAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U UŽICU

40.

SRETOVIĆ DRAGANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KRALJEVU

41.

STANIĆ BRANISLAV

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U ČAČKU

42.

SULJOVIĆ IZET

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U NOVOM PAZARU

43.

TERZIĆ ROSA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U POŽEGI

44.

TOMIĆ MIROLJUB

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU

45.

ĆETENOVIĆ LJUBINKO

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U IVANJICI

46.

HADžIĆ ZORAN

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

47.

CVETKOVIĆ MILUNKA

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U KRAGUJEVCU


Za sudije Višeg suda u Jagodini biraju se:

1.

VUKOVIĆ DUŠICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

2.

GAVRILOVIĆ-JOVANOVIĆ MILANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

3.

JANIĆIJEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

4.

MATIĆ ANGELINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

5.

MILOJKOVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

6.

MILOSAVLJEVIĆ LEPOMIR

SUDIJA

OKRUŽNOG SUDA U JAGODINI

7.

PETROVIĆ ZORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

8.

STOJANOVIĆ MIRJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU


Za sudije Osnovnog suda u Jagodini biraju se:

1.

DIMITRIJEVIĆ SRBOLJUB

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

2.

ĐORĐEVIĆ DRAGAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

3.

JEREMIĆ NEBOJŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

4.

LEKOVIĆ RADOJICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

5.

LUKIĆ DEJAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U REKOVCU

6.

MILOVANOVIĆ DEJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

7.

MILOSAVLJEVIĆ IVANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

8.

MILOŠEVIĆ GORICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

9.

PAVLOVIĆ SLAVICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

10.

SAVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U SVILAJNCU

11.

SAVIĆ ZARKOV NATAŠA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

12.

STAVRIĆ PREDRAG

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI

13.

CVETKOVIĆ JASMINA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U JAGODINI


Za sudije Osnovnog suda u Paraćinu biraju se:

1.

ARSIĆ DUŠANKA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

2.

BOŠKOVIĆ GORDANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

3.

VELISAVLJEVIĆ JOVAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

4.

LUKIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

5.

MARJANOVIĆ DRAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLADOVU

6.

MILIĆEVIĆ ALEKSANDRA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

7.

MILOJEVIĆ BLAGICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

8.

MIHAJLOVIĆ MILAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

9.

MOMIROVIĆ OLIVERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ĆUPRIJI

10.

PAUNOVIĆ VERA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U ĆUPRIJI

11.

PETROVIĆ RUŽICA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

12.

SAVIĆ GORAN

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U VARVARINU

13.

SPASIĆ IRENA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U PARAĆINU

14.

STANOJEVIĆ VESNA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U DESPOTOVCU

15.

ČEKRLIĆ BILJANA

SUDIJA

OPŠTINSKOG SUDA U KLINI

– –nastavak


x

Check Also

Počinje likovni konkurs Evropskog PROGRESa za 2018. godinu

Razvojni program Evropski PROGRES otvorio je danas nagradni likovni konkurs za učenike ...