Home / Timocka krajina / Knjaževac / Snimak košarkaške utakmice Knjaževac – Mladost Vesna 90:69 (Foto & VIdeo)

Snimak košarkaške utakmice Knjaževac – Mladost Vesna 90:69 (Foto & VIdeo)

Snimak košarkaške utakmice Knjaževac - Mladost Vesna

U nastavku I Regionalne lige istok.  Knjaževački košarkaši ubedljivo su savladali goste iz Bele Palanke rezultatom 90:69, po četvrtinama (18:15,20:20,20:21,32:13).

U košarkaškom meču u okviru 21.kola I Regionalne lige istok, odigranom u subotu u hali Kaplar, Knjaževčani su savladali košarkaše  Mladost Vesne iz Bele Palanke rezultatom 90:69. U narednom kolu Knjaževčani igraju u Surdulici protiv ekipe Radnika. Biće to ujedno i derbi kola, pošto domaćin na tabeli trenutno zauzima treću poziciju, dok su Knjaževčani drugoplasirani.

U nastavku teksta možete videti ceo snimak utakmice i seriju pratećih fotografija.