Home / Timocka krajina / Knjaževac / Košarka : Knjaževac – Kuršumlija 86:52 (Foto & Video)

Košarka : Knjaževac – Kuršumlija 86:52 (Foto & Video)

Knjaževac - Kuršumlija

U nastavku košarkaškog prvenstva I Regionalne lige istok, sinoć je u Hali Kaplar u Knjaževcu u okviru 19.kola odigrana utakmica između košarkaških klubova Knjaževca i Kuršumlije.

Ekipa domaćina je na svom terenu porazila košarkaše iz Kuršumlije rezultatom  Knjaževac – Kuršumlija 86:52 po četvrtinama 21:6, 37:18, 10:13, 18:15.Posle poraza u derbiju, košarkaši Knjaževca ovom pobedom su zadržali drugo mesto na tabeli, a narednu utakmicu knjaževački košarkaši igraju  14.marta protiv ekipe OKK Junior iz Niša.

Pogledajte kako je ova vest primljena u Kuršumliji

Košarkaše iz Kuršumlije u okviru 19. kola Druge lige-Istok pobedio je Knjaževac sa 86:52, po četvrtinama 21:6, 37:18, 10:13, 18:15. Kuršumlija je ostala bez bodova i nakon ovog poraza pala na osmo mesto na tabeli.  Sledeći meč Kuršumličani igraju na svom parketu gde dočekuju lidera na tabeli Niš Fair Play Niš.

U taboru Kuršumlije ističu da je Knjaževac bio favorit i igrom opravdao drugo mesto na tabeli.

U nastavku teksta možete videti kompletan snimak utakmice koja je prenošena putem interneta kao i najzanimljivije fotografije.