Home / Timocka krajina / Knjaževac / Kopaonik : Knjaževčani na Kupu šampiona 2015 u skijanju

Kopaonik : Knjaževčani na Kupu šampiona 2015 u skijanju

Vesa
Juče i danas (17 i 18.januara ) je na Kopaoniku , na stazi  Gobelja održan Kup šampiona  2015  u organizaciji Beogradskog ski kluba.Na ovom kupu je bilo i takmičara iz Knjaževca. Juče je  vožen veleslalom , a danas  trka slaloma za pionire.

Veleslalom su vozili mladji i stariji civibani i mladji i stariji pioniri.

Knjaževčanin Veselin-Vesa Zlatkovic koji se takmiči za Ski klub iz Niša juče je trku završio kao drugi u kategoriji mladjih pionira , sa zaostatkom od 0,6 stota.Takmičari iz Ski kluba Miđžor iz Knjaževca u jučerašnjoj trci su takođe bili uspešni :  Mihalo Đordjević jučerašnje takmičenje  završio je na drugom mestu,  a Mateja Minić na trećem.

Marta Dinić iz Knjaževca se lakše povredila na treningu.Povredu kolena imala je i
 favoritkinja Petra Veljkovicć iz Niša.

Na današnjem slalomu  Mihajlo Đordjević  osvojio je drugo mesto, a Mateja Minić treće
(Stariji pioniri).U kategoriji Mlađih pionira Veljko Vladimirovic osvojio je drugo mesto.Veselin-Vesa Zlatkovic danas nijeimao sreće i ispao je iz takmičenja.