Home / Timocka krajina / Knjaževac / Knjaževac : Spisak nagrađenih dečijih likovnih radova i Slavskih kolača

Knjaževac : Spisak nagrađenih dečijih likovnih radova i Slavskih kolača

 

Zavičajni muzej Knjaževac poziva sve zaintereosvane  na otvaranje 26. Dečijeg likovnog salona Sveti Sava u petak 27.01.2017. godine.
Izložba najboljih dečijih radova i najlepših slavskih kolača biće otvorena u galeriji Zavičajnog muzeja u Karađorđevoj 15.
 Pored tradicionalnog sečenja slavskog kolača tom prilikom biće dodeljene nagrade i uručene zahvalnice odabranim učesnicima.
 Kolačar dečijeg svetosavskog likovnog salona je porodica Ilijić, dok je besednik Vladana stojadinović, direktorka Narodne biblioteke “Njegoš”.
 Deo posebnog programa pripremili su učenici OŠ “Vuk Karadžić” iz Knjaževca sa svojim nastavnicima.

SPISAK NAGRAĐENIH DEČIJIH LIKOVNIH RADOVA I SLAVSKIH  KOLAČA

Obaveštavamo Vas da je žiri u sastavu: Irena Ristić, Ana Jovanović, Rade Ristić i Saša Trajković nagradio sledeće dečije likovne radove u navedenim kategorijama, i to:

Predškolci
1. Pavle Petković, „Šipurak“, Crvenkapa
2. Milica Mihajlović, bez naziva, Crvenkapa
3. Jana Kostadinović , bez naziva, Crvenkapa

Pohvalnice predškolci
1. Lena Dragutinović, Atelje lepih veština
2. Petar Aranđelović, predškolska ustanova „Bajka“

Osnovne škole (1-4. razreda)
1. Miroslav Milenković 4/1, OŠ Kaplar
2. Ljubica Stanisavljević 2/3, OŠ Vuk Karadžić
3. Danica Žikanović 1/2, OŠ Vuk Karadžić





Osnovne škole (5-8. razreda)
1. Vasa Krstić 5/3, OŠ Kaplar
2. Kristina Mitrović 7/2, OŠ Dubrava
3. Anastasija Gocić 7/2, OŠ Dubrava

Srednje škole
1. Katarina Matić 2/2, Knjaževačka gimnazija
2. Nađa Milojić 2/2, Knjaževačka gimnazija

Individualni radovi (1-4. razreda)
1. Anđela Stojanović, Atelje lepih veština
2. Iva Denković, Atelje lepih veština
3. Vladana Rajković 3/2, OŠ Dubrava

Individualni radovi (5-8. razreda)
1. Vukan Joksimović, Atelje lepih veština
2. Miljana Bekirović, Atelje lepih vešina
3. Katarina Veličković, Atelje lepih veština

Grupni radovi (1-4. razreda)
1. Odeljenje 1/2, OŠ Vuk Karadžić
2. Odeljenje 1/3, OŠ Kaplar
3. Odeljenje 4/1, „Zimska čarolija“, OŠ Vuk Karadžić

Grupni radovi (5-8. razreda)
1. Nataša Trandafilović 6. razred, Vukan Joksimović 4 razred, Atelje lepih veština
2. Anđelija Gvozdenović 5. razred, Danica Veličković 8. razred, „Cvet“, Atelje lepih veština
3. Milica i Ivana Džonić 8 razred, „Nesanica snašla miša“, OŠ Kaplaran Joksimović 4. razred, Atelje lepih veština

Žiri u sastavu: Milena Muminović, Milena Milošević Micić, Dragoslav Živković, nagradili su najlepše slavske kolače, i to u kategorijama:

Individualni radovi
1. Teodora Mišić, 4/2, OŠ “Vuk Karadžić”
2. Jana Miletić, 3/3, OŠ “D.T. Kaplar”
3. Bogdan radivojević, 3/1, OŠ “D.T. Kaplar”

Grupni rad
1. 4/2, OŠ OŠ “Vuk Karadžić”
Specijalna nagrada:
Slavejka Krstić – Kolo srpskih sestara

Specijalna nagrada
Slavejka Krstić – Kolo srpskih sestara, Knjaževac

 

Zahvalnice za učešće na konkursu za najlepši slavski kolač dobili su:
Ana Spasić, 1/3 OŠ “D.T. Kaplar”
Lana Simić, 3/3 OŠ “D.T. Kaplar”
Mirjiana Jovanović
Nelica Živkocić
OŠ “D.T. Kaplar”

Koristimo ovu priliku da Vas pozovemo da nam se u petak u 13 časova pridružite na otvaranju tradicionalne svetosavske izložbe kojom obeležavamo Dan Svetog Save i promovišemo dečije stvaralaštvo.




 

Milena Milošević Micić

v.d. direktora Zavičajnog muzeja Knjaževac

Leave a Reply

x

Check Also

Knjaževac : POČELA „ČITAONICA IGRAONICA“

Na Dečjem odeljenju Narodne biblioteke „Njegoš“ počela je realizacija edukativno zabavnog programa ...