Home / Timocka krajina / Knjaževac / Knjaževac : REZULTATI UČESNIKA PETOG TAKMIČENjA HARMONIKAŠA

Knjaževac : REZULTATI UČESNIKA PETOG TAKMIČENjA HARMONIKAŠA

V takmičenje harmonikasa

REZULTATI UČESNIKA PETOG TAKMIČENjA HARMONIKAŠA
Omš „Predrag Milošević“ Knjaževac

Proteklog vikenda Škola za osnovno muzučko obrazovanje “Predrag Milošević” bila je domaćin takmičenja učenika harmonike osnovnih i srednjih škola.Na takmičenju je  učestvovalo  60 takmičara iz cele Srbije.

U okviru takmičenja održan je stručni skup pod nazivom „Harmonika u osnovnoj i srednjoj školi“. Realizator skupa bio je Dr.Zoran Rakić. Stručni skup je akreditovan od strane ZUOV-a

Prvi razred: Lazar Jončić, klasa Saša Dejanović, I nagrada 97 bodova
Đorđe Živković, klasa Saša Dejanović, I nagrada 95 bodova
Luka Nedeljković, klasa Dalibor Arizanović, I nagrada, 92 boda
Veljko Živković, klasa Saša Dejanović, I nagrada 91 bod
Dušan Davidović, klasa Dalibor Milenković, I nagrada, 91 bod
Petar Milenković, klasa Dalibor Milenković, I nagrada 91 bod


Drugi razred: Miloš Raičić, klasa Dalibor Milenković, nagrada 97 bodova
Janko Marković, klasa Saša Dejanović, I nagrada 96 bodova
Stefan Žikić, klasa Dalibor Milenković, I nagrada, 90 bodova

Treći razred: Stefan Stanković, klasa Saša Dejanović, I nagrada 95 bodova

Četvrti razred: Milutin Mitrović, klasa Saša Dejanović, I nagrada 92 boda
Nikola Petković, klasa Saša Dejanović, I nagrada 90 bodova
Nikola Milojić, klasa Dalibor Milenković, II nagrada, 89 bodova
Aleksa Vidanović, klasa Dalibor Arizanović, II nagrada, 88 bodova

Peti razred: Milica Drobac, klasa Saša Dejanović, II nagrada 86 bodova
Tamara Zdravković, klasa Dalibor Milenković, II nagrada, 85 bodova

 

I razred OMŠ

1.     Stefan Jovanović – OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo………………….. I nagrada (96)
2.     Đorđe Živković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac……………… I nagrada (95)
3.     Uroš Ristić – OMŠ „Stevan Hristić“ Gnjilane-Stanišor………………. I nagrada (90)
4.     Petar Milenković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac………….. I nagrada (91)
5.     Luka Nedeljković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac……………. I nagrada (92)
6.     Isidora Tašković – ŠOMO Bujanovac……………………………………………..…. I nagrada (98)
7.     Veljko Živković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac……………… I nagrada (91)
8.     Dušan Davidović – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac………….… I nagrada (91)
9.     Luka Nedeljković – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Vranje……………………….. II nagrada (83)
10.   Lazar Jončić – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac…………………….. I nagrada (97)
11.   Luka Ćirić – OMŠ „Ranko Krivić“ Majdanpek………………………………. II nagrada (80)
12.   Veljko Milošević – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin…………………… II nagrada (82)
13.   Petar Vlku – OMŠ „Ranko Krivić“ Majdanpek……………………………….. II nagrada (85)

II razred OMŠ

1.     Nemanja Ranđelović – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar………………..…. I nagrada (95)
2.     Miloš Raičić – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac……………….….. I nagrada (97)
3.     Milan Stamenković – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar……………….…… I nagrada (93)
4.     Janko Marković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac…………….…… I nagrada (96)
5.     Veljko Lautarević – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin……………….…….. II nagrada (84)
6.     Stefan Žikić – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac…………….………. I nagrada (90)
7.     Danilo Tomić – ŠOMO Bujanovac………………………………………………….……… I nagrada (91)
8.     Vukašin Rajković – OMŠ „Miodrag Vasiljević“ Bor……………………..…… II nagrada (86)
9.     Strahinja Stevanović – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Vranje……………..….…. I nagrada (96)
10.   Marija Đurđević – OMŠ „Miodrag Vasiljević“ Bor………………………… I nagrada (90)
11.   Viktor Stanković – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin………………………..II nagrada (86)

III razred OMŠ

1.     Srećko Josipović – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar…………………………II nagrada (85)
2.     Danica Perišić – MŠ Niš………………………………………………………..…………..I nagrada (95)
3.     Jovan Tomić – OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo……………………..………….I nagrada (96)
4.     Maja Stojić – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin……………………..…………..II nagrada (86)
5.     Jovana Stanojković – OMŠ „Stevan Hristić“ Gnjilane……………..………….I nagrada (95)
6.     Bojan Radulović – OMŠ „Miodrag Vasiljević“ Bor…………………..…………I nagrada (91)
7.     Veljko Jović – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Vranje…………………………..…….…I nagrada (94)
8.     Marko Nikolić – OMŠ „Miodrag Vasiljević“ Bor……………………..………..I nagrada (90)
9.     Stefan Stanković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac……..………..I nagrada (95)

IV razred OMŠ

1.     Nikola Petković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac………………..I nagrada (90)
2.     Nikola Petrović – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar………………………….II nagrada (86)
3.     Petar Marković – MŠ Niš…………………………………………………………………..…I nagrada (99)
4.     Nikola Milojić – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac…………..….…II nagrada (89)
5.     Nikola Balanović – OMŠ „Konstantin Babić“ Kladovo………………………II nagrada (85)
6.     Marko Jovanović – OMŠ „Miodrag Vasiljević“ Bor………………………….…I nagrada (91)
7.     Aleksa Vidanović – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac………………II nagrada (88)
8.     Predrag Vučić – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Zaječar………………………………III nagrada (78)
9.     Milutin Mitrović – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac……….…….I nagrada (92)

V razred OMŠ

1.     Stefan Lončar – OMŠ „Stevan Hristić“ Gnjilane…………………………….…. II nagrada (86)
2.     Tamara Zdravković – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac………….. II nagrada (85)
3.     Miloš Spasov – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Vranje………………………..….… pohvala    (68)
4.     Milica Drobac – OMŠ „Predrag Milošević“ Knjaževac……………….. II nagrada (86)
5.     Nikola Caranović – OMŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin………………………. I nagrada (90)

VI razred OMŠ

1.     Rade Ličić – MŠ Niš…………………………………………………………………………….. I nagrada (90)
2.     Stevan Stanojković – OMŠ „Stevan Hristić“ Gnjilane………………………… I nagrada (91)
3.     Lazar Đokić – ŠOMO Bujanovac…………………………………………………………….. I nagrada (92)

I razred SMŠ

1.     Drago Garić – MŠ „Kosta Manojlović“ Zemun……………………………………….I nagrada (95)

II razred SMŠ

1.     Miloš Borić – MŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin………………………………II nagrada (87)
2.     Miloš Mitrović – MŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin………………………..II nagrada (88)

III razred SMŠ

1.     Aleksa Mirković – MŠ „Kosta Manojlović“ Zemun……………………………I nagrada (99)
2.     Slobodan Radovanović – MŠ „Stevan Mokranjac“ Negotin……………….III nagrada (78)

KAMERNI ANSAMBLI SMŠ

II razred SMŠ

1.     Duo „Olimp“ – MŠ „Kosta Manojlović“ Zemun…………………………………..I nagrada (100)


izvor msk.edu.rs

Leave a Reply

x

Check Also

Knjaževac : POČELA „ČITAONICA IGRAONICA“

Na Dečjem odeljenju Narodne biblioteke „Njegoš“ počela je realizacija edukativno zabavnog programa ...