Home / Timocka krajina / Knjaževac / Knjaževac : Poraz domaćih košarkaša (Foto & Video) –

Knjaževac : Poraz domaćih košarkaša (Foto & Video) –

DSC09417

Košarkaši Knjaževca u sinoćnjem odlučujućem derbiju nisu uspeli da se plasiraju u Drugu ligu.

U velikom derbiju poslednjeg kola Regionalne lige, sinoć u hali Kaplar, poraženi su od Rtnja rezultatom 84:75 (po četvrtinama (24:21,22:22,13:18,16:23) ) , tako da su gosti iz Boljevca na kraju šampionata osvojili titulu i plasirali se u viši rang.

Zbog prisustva većeg broja navijača iz Boljevca u Hali Kaplar su mere obezbeđenja bile podignute na maksimalni nivo.Dva autobusa navijača i više automobila iz Boljevca obezbeđivalo je više desetina policajaca u u opremi za razbijanje demonstracija.Redarska služba i pripadnici Mup-a fizički su razdvajali tabore domaćih i gostujućih navijača,  koji su gromoglasnim navijanjem i skandiranjem bodrili svoje ekipe.Utakmica je uprkos burnom navijanju i oštroj igri  protekla bez incidenata.

U nastavku teksta možete videti ceo tok sinoćne utakmice sa pratećim fotografijama.