Home / Bodybuilding / Dušan i Denis osvojili četvrto i šesto mesto na Medjunarodnom takmičenju u Skoplju

Dušan Savić osvojio četvrto, a Denis Aleksić šesto mesto na Međunarodnom takmičenju u Skoplju.

„IFBB Diamond cup Skopje 2.0“ održan je od 11. do 14. oktobra u glavnom gradu Severne Makedonije. Pauerlifting i bodi bilding sportski klub Knjaževac ostvario je istorijski uspeh na ovom takmičenju, pošto su obojica knjaževačkih predstavnika izborila plasman u finale.

Denis Aleksić je, u kategoriji Mens Physique do 176 centimetara, zauzeo šesto mesto, što je njegov do sada najveći uspeh na Međunarodnom kupu.

Dušanu Saviću, koji je nastupao u kategoriji Classic Physique, za malo je izmakla medalja i na kraju je osvojio četvrto mesto.

U nastavku sezone takmičare Pauerlifting i bodi bilding sportskog kluba Knjaževac do kraja oktobra očekuju nastupi na Svetskom kupu u Pančevu, kao i na nadmetanjima koja se održavaju u Beogradu – Državnom prvenstvu i Trofeju Beograda.