Home / 2021 / Sport : Trijumf Knjaza

Sport : Trijumf Knjaza

Fudbaleri OFK Knjaza juče su na svom terenu savladali ekipu OFK 019 iz Zaječara rezultatom 4:1.
Prvi pogodak već u 6. minutu postigao je Veljko Miletić preciznim udarcem iz kornera.

Rezultat za domaćine povećan je u 29. minutu utakmice prelepim golom Ace Manića pogotkom iz daljine.
Treći gol postigao je Lazar Raičković u 55. minutu meča, a samo minut kasnije usledio je još jedan pogodak i to iz kontranapada. Fudbaleri iz zaječarskog 019 nisu mogli da zaustave Raičkovića. Prednost Knjaza Zaječarci su smanjili u 57. minutu utakmice usled greške odbrane domaćih fudbalera, te je postavljen konačni rezultat 4:1.
Do kraja utakmice prikazana je dobra igra oba tima, ali promene rezultata nije bilo.