Home / Drugi pišu / Otvoreno prvenstvo Knjaževca u Tenisu (Foto)

Otvoreno prvenstvo Knjaževca u Tenisu (Foto)

Otvoreno prvenstvo Knjaževca do 8 godina, turnir crvenog nivoa iz programa Tennis 10s, odigran je 17. juna 2017. godine u organizaciji TK Magnet i Teniskog saveza istočne Srbije. Učestvovalo je 15 takmičara iz 6 klubova: Teniska akademija Živković Niš, Mediana Niš, As Timok Zaječar, Topličanin Prokuplje i Magnet Knjaževac.

Pobednik turnira je Aleksa Ranđelović (TK Mediana Niš).
Drugo mesto je osvojio Janko Mladenović (TK As Timok Zaječar), a treće mesto su podelili Vasilije Živković (Teniska akademija Živković Niš) i Veljko Đorđević (TK As Timok Zaječar). U finalu je Aleksa pobedio Janka 4-5 5-4 5-2.

Utešni turnir je osvojio Nikola Božanović (TK Magnet Knjaževac), savladavši u finalu Ines Krstić (TK Magnet Knjaževac) 1-5 5-3 5-1. Treće mesto na utešnom turniru su osvojile Vila Milosavljević (TK As Timok Zaječar) i Danica Marjanović (Teniska akademija Živković Niš).

Janko Mladenović, Veljko Đorđević, Aleksa Ranđelović, Vasilije Živković, Otvoreno prvenstvo Knjaževca za dečake i devojčice do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Magnet Knjaževac
Првопласирани Вељко Ђорђевић, Јанко Младеновић, Алекса Ранђеловић и Василије Живковић

Janko Mladenović, Veljko Đorđević, Aleksandar Krstić, Otvoreno prvenstvo Knjaževca za dečake i devojčice do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Magnet Knjaževac
Другопласирани Јанко Младеновић и трећепласирани Вељко Ђорђевић са Александром Крстићем, председником ТК Магнет

Ines Krstić, Nikola Božanović, Otvoreno prvenstvo Knjaževca za dečake i devojčice do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Magnet Knjaževac
Финалисти утешног турнира Инес Крстић и Никола Божановић

x

Check Also

Tribina o komunalnim delatnostima i infrastrukturi

Opština Knjaževac organizovaće u petak, 24. novembra, u 19:00 časova, u Društvenim ...